Nákupní košík
je prázdný
Tel: +420 495 521 500
Fax: +420 495 521 272
Creatoys - výtvarné hračky nejen pro šikulky
 
Hledání

v názvu v kódu zboží
pro obchodníky
jméno:
heslo:

Podmínky nákupu

Dodací lhůty

Průměrná doba expedice našeho zboží se pohybuje v rozmezí 1 - 5 dnů v závislosti na množství objednaného zboží, případně dle dohody. Někdy se může stát, že dodavatel vyřadil hračku z prodeje aniž by nás o tom uvědomil, a proto objednávku nejsme schopni vyřídit. V takovém případě Vás budeme o vzniklé situaci bezodkladně informovat a budete mít možnost Vaši objednávku stornovat. K expediční době je třeba ještě připočíst dobu potřebnou pro doručení. V případě doručení poštou je tato doba 2 - 4 dní, při dodávce kurýrem (PPL) se tato doba zkracuje na maximálně jeden den.

Dodací a platební podmínky

Zboží Vám zašleme poštou nebo zásilkovou službou (PPL) na kterékoli místo v České republice. Platba se uskuteční při převzetí zboží - dobírkou. Pro doručení službou PPL potřebujeme uvést jako kontaktní adresu místo, kde se zdržujete přes den, protože kurýr doručuje zásilky pouze v pracovní době a zásilku není možno vyzvednout osobně na pobočce.

Při doručení poštou nebo zásilkovou službou (PPL) účtujeme jednotný expediční poplatek:

  • 109,- Kč při objednávce nižší než 1 200,-
  • zdarma při objednávce v ceně 1 200,-

Ke každé zásilce přikládáme řádný daňový doklad. V případě poškození zásilky reklamujte do 3 pracovních dnů zásilkové společnosti nebo prostřednictvím dodavatele.

Dodání na Slovensko
Cena dopravy na Slovensko činí 260,- Kč. Při objednávce nad 3.000,- Kč je doprava na Slovensko zdarma.

Záruční lhůta

Na prodávané hračky, pokud není určeno na hračce jinak, je poskytována zákonem stanovená záruční lhůta 2 roky.

Reklamace

Reklamace zboží se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku na ochranu spotřebitele. V případě zjištění neodstranitelné vady zboží bude neprodleně vyměněno za stejný kus, případně vrácena již zaplacená částka zpět. Reklamace vyřizujeme v pracovních dnech telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu. Rozsah a oprávněnost reklamace posoudíme po zaslání zboží zpět na naši adresu. O vyřízení reklamace Vás budeme průběžně informovat a následně s Vámi dohodneme způsob řešení.

Nakládání s osobními daty a jejich ochrana

Informace, které nám poskytnete prostřednictvím objednávkového formuláře, slouží výlučně pro potřebu poskytnutí konkrétní služby a nebudou poskytovány třetím osobám ani jinak komerčně využívány (dle zákona č. 101/ 2000Sb. o ochraně osobních údajů).

 
 
SMT Creatoys s.r.o., Zelená 124, 500 04 Hradec Králové 4, Tel.: +420 495 521 500, Fax: +420 495 521 272
Tvorba www a design: Neofema s.r.o.